הבהרה משפטית

להלן מספר הבהרות שחשוב לקחת לתשומת לב בעת השימוש באתר דואלוג. רשות העיון באתר מותנית בידיעתך את התנאים הללו ובהסכמתך להם.

נודה לך אם תקדיש מזמנך לשם קריאת דף זה.

הבהרה כללית

אנא ודא שאתה מבין כי המידע המסופק כאן מובא בחינם, ולא נערך כל הסכם או חוזה בינך לבין הבעלים או המשתמשים של אתר זה, בעלי השרתים שבהם הוא מאוחסן, כל מנהל של הפרויקטים, טכנאים או כל אדם אחר שקשור בכל דרך לפרויקט הזה או לפרויקטים אחרים החשופים לטענותיך נגדם באופן ישיר. מוענק לך רישיון מוגבל להעתיק מתוך אתר זה טקסט, וכן תמונות אשר צוין עליהן שהן להפצה חופשית (בניגוד לתמונות הנמצאות באתר על פי כללי השימוש ההוגן ותמונות אחרות מוגבלות רישיון); רישיון זה לא יוצר או מרמז לכל אחריות המעוגנת בחוזה או בתוספת לו בשום חלק של האתר.

שום נזק השלכתי לא יכול להידרש נגד דואלוג, מכיוון שהאתר מנגיש ידע כללי לרווחת תושבי ישראל ואינו מחליף ייעוץ מקצועי בכל צורה. 

המידע הזה מובא לך בחינם ואין כל הסכם או הבנה בינך לבין דואלוג בנוגע לשימוש שלך או כל שינוי שלך במידע זה מעבר לרישיון של GNU FDL ורישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם.

השתמש באתר הוא על אחריותך בלבד ואינו תחליף לייעוץ מכל סוג שהוא

אנא נקוט בכל האמצעים הדרושים כדי לוודא, שכל מידע, שאתה מקבל מדואלוג נכון ומאומת.


הבהרה בנוגע לשימוש בלשון זכר: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, ננקטת לעיתים לשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה.