קובץ:Doalogue Consultancy - OP.pdf

פרדיגמה חדשה לניהול וייעוץ אסטרטגי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
לקובץ המקורי(1,240 × 1,754 פיקסלים, גודל הקובץ: 491 קילו־בייטים, סוג MIME‏: application/pdf)
דואלוג ייעוץ אסטרטגי והכשרת מנהלים
דואלוג היא חברת ייעוץ המלווה תהליכי חשיבה אסטרטגיים במגזר הציבורי ופועלת להעצמת הרלוונטיות של ארגונים ומנהלים על ידי פיתוח תפיסות חדשניות והטמעה של כלי חשיבה, פעולה ושינוי.

לצוות דואלוג ניסיון רב בליווי ופיתוח תשתיות ידע ומסמכי מדיניות בסוגיות אסטרטגיות בעולם הבטחוני, החינוכי והחברתי-כלכלי בישראל, ובעבודה עם גופים מקרב השלטון המרכזי, המקומי ומהמגזר השלישי. אנו מסייעים לארגונים להתמודד עם מצבים של מבוכה ואי-וודאות הנובעים משינויים פנימיים או חיצוניים לארגון.

גישת דואלוג

הדואלוג (Doalogue), כחיבור בין עשייה (to Do) ללמידה (to Dialogue), הוא יצירה של מפגש בין חכמת העשייה בדרגי השטח בארגון לבין המגמות מחוץ לארגון (בתיאוריה ובמעשה). בתהליך הזה, מתבאר סיפור העשייה הייחודי בארגון ונוצרת המשגה המעצימה את יכולת הפעולה ומקנה שפה עשירה וחומרים נהירים להשפעה על מקבלי החלטות. אנו נסמכים על גישות לחשיבה מערכתית ולעיצוב המערכה שפותחו במערכת הביטחון, בחברת פרקסיס (ד"ר צבי לניר), כמו גם על גישת המנהיגות ההסתגלותית של פרופ' רון חפץ ומרטי לינסקי מבית הספר למנהל ציבורי בהרוורד.

תוצרי העבודה

  • ניסוח מסמכי מדיניות
  • עיצוב תפיסת ההשפעה ותפיסת הפעולה של הארגון וליווי תהליכי השינוי
  • ליווי תהליכי חשיבה קבוצתיים
  • פיתוח והטמעת תשתיות מקוונות לניהול הידע בארגון

צוות דואלוג

היסטוריית הקובץ

לחצו על תאריך/שעה כדי לראות את הקובץ כפי שנראה בעת זו.

תאריך/שעהתמונה ממוזערתממדיםמשתמשהערה
נוכחית22:37, 16 בפברואר 2015תמונה ממוזערת לגרסה מ־22:37, 16 בפברואר 20151,240 × 1,754 (491 קילו־בייטים)Office (שיחה | תרומות)MsUpload
  • אין באפשרותך לדרוס את הקובץ הזה.

הדף הבא משתמש בקובץ זה:

מטא־נתונים